XXIX Finał konkursu Najlepsi z Najlepszych
25 czerwca 2026 roku w sali widowiskowej „Koronka” w Bobowej odbyła się XXIX edycja konkursu „Najlepsi z Najlepszych”. Tegoroczna gala miała charakter szczególny, ponieważ po raz pierwszy w historii wręczono Stypendia Burmistrza Bobowej.
Ta nowa forma wsparcia dedykowana jest wybitnym uczniom klas ósmych szkół podstawowych, którzy przez ostatnie trzy lata edukacji osiągali najwyższe wyniki w nauce. Zuzanna Wszołek zapisała się na kartach historii swojej szkoły, zostając pierwszą w historii laureatką tego zaszczytnego wyróżnienia.
Sukces Zuzanny to owoc wieloletniej, systematycznej pracy, niezłomnej wytrwałości oraz pasji do zdobywania wiedzy. Stanowi on dowód na to, że wysokie cele i marzenia można realizować dzięki konsekwencji i zaangażowaniu. Wyrażamy głębokie uznanie dla talentu i pracowitości naszej stypendystki. Gratulacje składamy również Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy wspierali Zuzannę na drodze do tego osiągnięcia.
W imieniu całej społeczności życzymy Zuzannie niesłabnącego zapału, odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań oraz kolejnych spektakularnych sukcesów na nadchodzącym, nowym etapie edukacji.
Tekst: Agnieszka Wiatr




