I Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski „Wiosna, ach to Ty” – sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Brzanie

I Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski „Wiosna, ach to Ty” to wyjątkowe wydarzenie, które miało na celu promowanie talentów artystycznych wśród dzieci i młodzieży z Gminy Bobowa. Wydarzenie zyskało ogromne zainteresowanie, w którym rywalizowało ponad 80 uczestników i dało młodym artystom szansę na rozwój swoich pasji.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne i recytatorskie i zyskali uznanie, a nawet zachwyt publiczności oraz  jury.

Naszą szkołę reprezentowali:

Aleksander Ojczyk kl. „0” – recytacja,

Łucja Luksa i Maja Wszołek kl. „0” – śpiew,

Kordian Śliwa kl. III– śpiew,

Zespół „Brzanka” kl. IV – śpiew, w którego skład wchodzili uczniowie kl. IV : Emilia Abram, Milena Gnutek, Maja Kipiel, Fabian Kwarciński, Miłosz Luksa, Kornelia Ochocka, Grzegorz Ojczyk, Piotr Ojczyk i Magdalena Stec.

Zespół „Dominik i Pory Roku” kl. VI –  w którego skład wchodzili Dominik Olszewski (gitara, śpiew), Julia Job (taniec, śpiew), Julia Koszyk (taniec, śpiew), Emilia Niemiec (taniec, śpiew), Magdalena Zięba (taniec, śpiew), Szymon Ziomek (menager).

Do konkursu uczniów przygotowywały pani Mariola Skoczeń, pani Anna Magiera, pani Agnieszka Śliwa-Klara.

W I kategorii zespołów wokalnych: III zdobyły  Łucja Luksa i Maja Wszołek z kl. „0”

W I kategorii występów solowych  I miejsce zdobył Kordian Śliwa z kl. III.

W kategorii zespołów wokalnych  – II miejsce zdobył nasz Zespół „Brzanka” z kl. IV.

Konkurs stał się piękną okazją do uczczenia nadchodzącej pory roku, pełnej kolorów, emocji i nowych początków. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu, a uczniom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Przejdź do treści